Trvalý Návrat, logotyp

jediný domov pre dieťa je rodina


7 dôvodov prečo by ste mali byť *trvalý návrat:

  1. Chcete pomáhať. Uvedomujete si, že ste v živote niečo dostali a chcete to poslať ďalej.
  2. Situácia opustených detí  vám nie je ľahostajná, avšak všetky si ich domov vziať nemôžete.
  3. Viete, že keď chcete niečo zmeniť, treba začať od seba.
  4. Chcete sa podieľať na pomoci konkrétnym deťom a rodinám, ale aj na zmene systému na Slovensku.
  5. Vo svojom mesačnom rozpočte máte sumu, ktorú môžete darovať a nepocítite to. Zároveň sa budete môcť každý mesiac tešiť z toho, že ste jej dali zmysel.
  6. Chcete sa pridať k tým, ktorí nás už podporujú trvalým príkazom a tak nám pomôcť trvať a naďalej napĺňať našu misiu.
  7. Budete rád/a nosiť pekné tričko som*, ktoré dostane každý náš pravidelný darca :), ak dá o sebe vedieť na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..


Prečo potrebujeme 333 pravidelných darcov?

 

Aby sme boli schopní promptne reagovať na potreby rodín a detí v ktoromkoľvek čase či regióne. Dlhodobo im poskytovať naše služby a pracovať na presadzovaní systémových riešení, ktoré posunú starostlivosť o opustené deti a pomoc rodinám dopredu. Pridajte sa a staňte sa aj vy *trvalým návratom.

Návrat funguje už 25 rokov a môže sa zdať, že je to stabilizovaná organizácia. Priebežne sme zvládali finančné výkyvy vďaka rozloženiu príjmov. V posledných rokoch sme opakovane zažili ohrozenie služieb pre rodiny z dôvodu výpadku financií. Pravidelné darcovstvo znamená, že naše služby pre rodiny nemusíme redukovať kvôli nedostatku finančných prostriedkov.