Trvalý Návrat, logotyp

jediný domov pre dieťa je rodina

Pridajte sa k tým, ktorí sa už rozhodli podporovať naše služby trvalým príkazom.,,Zjednodušene sa dá povedať, že to o čo nám v Návrate ide, je VZŤAH. Vzťah dieťaťa s milujúcim rodičom. 

Tento vzťah sa buduje dlhodobo a zmysel má vtedy, keď pretrváva.

Domnievame sa, že aj naša práca má zmysel vtedy, keď vzťahy so všetkými zainteresovanými stranami budú mať charakter partnerstva a dlhodobosti. Z vlastnej skúsenosti vieme, že v dlhodobých vzťahoch vznikajú najzaujímavejšie hodnoty nielen pre nás, ale aj pre našich partnerov a komunitu, v ktorej žijeme. 
O to viac si vážime vzťahy s vami, našimi pravidelnými darcami, ktorí spoločne s nami dlhodobo pracujete na zlepšení života opustených a ohrozených detí.

Vaše rozhodnutie nie je len o peniazoch. Je to najmä o postoji a téme, ktorá sa Vás dotkla a ktorou s nami žijete.

Ďakujeme, že ste *trvalý návrat. Budeme radi, ak vašu motiváciu budete šíriť ďalej. Napríklad jednoducho vyzdieľate túto našu stránku a jej videá na sociálnych sieťach či intranete pre vašich zamestnancov.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .
A dovolíte nám povzbudiť tak potenciálnych darcov .“


Marek Roháček, predseda Návrat o.z.